Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | APS-C Mirrorless Camera |
| Minimum Aperture | F16.0 |
| Focal Length | 33mm |
| Launch Date | 2023 |
| Package | Yes |
| Lens Stabilization Type | None |
| Maximum Aperture | f/1.4 |
| Number of Diaphragm Blades | 9 Blades |
| Focus Mode | Af, Mf |
| Focus Type | Standard Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Wedding |
| Brand Name | JYYXF |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.