Instock
| Weight | 0.388 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application Scenarios | Indoor, CINE, SCENERY, HOME USE, animal, BROADCAST, Business, Nature, CREATIVE, Amateur Professional, Macro, PORTRAIT, Night View, other, Architecture, Physical Education, News, WEDDING, starlight, HUMANITIES |
| Supporting Language | japanese, FRENCH, german, Italian, Spanish, Portuguese, Russian, English, SWEDISH, POLISH, Greek, Turkish, KOREAN, DUTCH, Latin American Spanish, Brazilian Portuguese, Simplified Chinese, Traditional Chinese Style, Ukrainiaan |
| Screen Type | Standard Screen |
| Sensor Type | CMOS |
| Storage Type | SD Card |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Display Size | 2" – 3" |
| Focal Length | 4.5-54 mm |
| Image Resolution (Video) | 240P(320*240) |
| Sensor Size (inches) | 4/3 inches |
| Special Feature | Lens-Style Cameras |
| Image Stabilization | Electronic Image Stabilization |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Element Type | CMOS |
| Brand Name | ZUIDID |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.