Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | 13MP |
| Battery lifetime | -H |
| Camera | Second Webcam |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 10200mAh |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Operating System | Android |
| Display Size | 12.7" |
| Feature | Dual Cameras |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | Snapdragon |
| Processor Manufacture | QUALCOMM |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Chinese |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
| Front camera | 13 megapixel 101° ultra-wide Angle camera |
| Rear camera | 13MP camera + 2MP camera |
Instock
There are no reviews yet.