Instock
| Weight | 1.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Ring Light |
| Color Temperature Version | RGB Version |
| Brightness Adjustment Range | -% |
| Operating Voltage | -V |
| Bundle | Bundle 1 |
| Package | Yes |
| Brand Name | abelarde |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item name | 10in 26cm Selfie Ring Light |
| Power | USB POWER SUPPLY RING LIGHT |
| Light size | 26cm/10 inch |
| Light color | 15 RGB Colors |
| Color temperature | 3200K-5600K |
| Light Source | High quality LED SMD |
| Modes | 10 brightness modes |
| Colors | 15 RGB Colors, 15 dynamic modes |
| Type | Ring light / ring lamp for makeup |
| Material | Aluminum+PC |
| Using | Product/ advertisement Photography, direct lamp |
| MULTIFUNCTION | For the studio to fill the light photo, portrait self-timer fill light |
| Features 1 | ring lamp |
| Features 2 | selfie lamp |
| Features 3 | photo light |
| Features 4 | lamp |
| Features 5 | makeup |
| Features 6 | video light |
| Features 7 | tripod |
| Features 8 | ring light |
| Features 9 | led photo light |
| Features 10 | selfie light |
| Features 11 | Live |
| Features 12 | phone holder |
| Features 13 | ring light with tripod |
| Features 14 | tripod for phone light |
| Features 15 | smartphone |
| Features 16 | led light |
| Features 17 | photographic lighting |
| Features 18 | led photo |
| Features 19 | photographic light |
| Features 20 | led photo |
| Features 21 | selfie ring |
| Features 22 | led ring |
| Features 23 | tripod with lamp |
| Features 24 | led ring light |
| Features 25 | photo lamp |
| Features 26 | light for photo studio |
| Features 27 | ring lamps |
| Features 28 | light for video |
| Features 29 | round lamp |
| Features 30 | light ring |
| Features 31 | selfie ring light |
| Features 32 | lighting |
| Features 33 | studio light |
| Features 34 | tripod for phone |
Instock
There are no reviews yet.