Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Model Number | Amaran COB 60x |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | Aputure |
| Aputure Model | Amaran 60x S |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Max Power Output | 65W |
| TLCI | 96 |
| CRI | 96 |
| Operating Current | 4A |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 (Sidus Mesh) |
| Mounting | 1/4-20 Mounting Point |
Instock
There are no reviews yet.