Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER, PVC+Polyester |
| Brand Name | Julymoda |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type of sports | River trekking |
| Capacity | 2L/5L/10L/20L/30L |
| Expand size | 2L: 18*28cm/5L: 29.5*40cm/10L: 29.5*56cm/15L: 37.5*56cm/20L: 37.5*63cm |
| Color | Orange/Blue/Pink/Green |
Instock
There are no reviews yet.