Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Power | 150W |
| Package | Yes |
| Display | No |
| TTL | Yes |
| Compatible Camera Brand | FUJIFILM, Pentax/宾得, Sony, SAMSUNG, Canon/佳能, NIKON, Olympus |
| Brand Name | T&Y foto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.