Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | Full Frame DSLR Camera |
| Focal Length | 100-500mm |
| Launch Date | 2020 |
| Package | Yes |
| Weight | 501g-600g |
| Number of Diaphragm Blades | |
| Focus Mode | Af, Mf |
| Focus Type | Fish-eye Lens |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Manual |
| Scene Type | Wedding, Business, HUMAN, Sports, Insect, Architecture, Special, Scenery, Still Life, Travel, People |
| Brand Name | VLOGMAGIC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.