Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Electric | No |
| Photography Accessories Type | TOOLS |
| Model Number | BT-BG-PB |
| Brand Name | Nanlite |
| Origin | Mainland China |
| Applicable products | FC-60B/120B and other lamps supporting PD power supply |
| Product size | 82*104*161mm |
| Product weight | 0.17kg |
| Product material | PC+ABS |
| Standard configuration | power bank handle x 1, manual x 1 |
Instock
There are no reviews yet.