Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.475 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 7 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD, Numeric Keypad |
| Battery Capacity(mAh) | 5000mah |
| Network Communiction | Bluetooth-compatible, WLAN, LAN, WIFI |
| Touch Screen | No |
| Expandable storage | YES |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Memory Type | DDR4 |
| Thermal Design Power | 15W |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 3.6GHZ |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.0GHZ |
| Number of Cores | 4 |
| Keyboard language | English |
| Keyboard backlit type | No |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| CPU Brand/Model | Intel Processor N95 |
| Weight (Battery Included) | ≥2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Video Memory Capacity | 16GB |
| Dimensions (WxHxD) | 357.4*228.6*16.8mm |
| Body Material | Metal |
| Panel Type | IPS |
| Display resolution | 1920×1080 |
| Operating System | Windows 11 |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Port | 1×USB 3.2 Type C |
| Display Ratio | 16:9 |
| Display Size | 15.6" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Intel UHD Graphics |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | ACEMAGIC |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.