Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Capacity(mAh) | 3000mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | IP67 |
| Frequency Range | 161.975MHz/162.025MHz |
| Model Number | AR-109M Net Locator |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | ABBREE |
| Origin | Mainland China |
| Standby Time | more than 15 days |
| Modulation Mode | GMSK |
Instock
There are no reviews yet.