Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.668 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 6 cm |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | High |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 16 |
| Frequency Range | 400-470MHz |
| Dimensions | 60X33X115mm |
| Model Number | BF-888S |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.