Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.362 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2200mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | IP55 |
| Storage Channel | 32 |
| Frequency Range | 430-440MHz |
| Dimensions | 158x55x24mm |
| Model Number | HYT-G32 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | Hytera |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.