Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 20 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 25w-50w |
| Battery Capacity(mAh) | – |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Metal |
| Storage Channel | 809 |
| Frequency Range | 10M/6M/2M/70CM |
| Dimensions | 145*47*190mm |
| Model Number | TH-9800 PLUS |
| Walkie Talkie Type | Car |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 10km-50km |
| Brand Name | TYT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
Instock
There are no reviews yet.