Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 60 × 4 cm |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 3800 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Dimensions | 112*55*30mm |
| Model Number | BL-5 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | HIROYASU |
| Origin | Mainland China |
| Battery Type | Li-ion Rechargeable Battery |
| Voltage | 7.4V |
| Capacity | 3800mAh |
| Color Options | Black, Red, Blue, Yellow, Camouflage |
| Place of Origin | China (Mainland) |
Instock
There are no reviews yet.