Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 29 × 12 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Size | 14 inches |
| Handle/Strap Type | detachable |
| Exterior | Solid Bag |
| Material Composition | Cowhide Genuine Leather |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | hasp |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Newsbirds |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases, Men Genuine Leather Briefcases/ Business Bag/ Shoulder Bag/ Handbag |
| Capacity | 14" PC, A4 books, iPad, Magazine, clothes, etc |
| Color | Red Brown Leather Briefcase |
| Accessory | Detachable and adjustable shoulder strap |
Instock
There are no reviews yet.