Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 550 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 16 |
| Frequency Range | 400~470MHz |
| Dimensions | 70*20*13mm |
| Model Number | mini-A08 |
| Walkie Talkie Type | MINI Walkie Talkie |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | ITSOK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.