Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.589 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | 3000 |
| Waterproof / Water-Resistant | IP67 |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | GPS |
| Frequency Range | VHF |
| Dimensions | 42*12*11cm |
| Model Number | RS-109M |
| Walkie Talkie Type | Marine Walkie Talkie |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | recent |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.