Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Autumn2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | winter scarf for women |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| CN | Zhejiang |
| women scarf | woman's scarves |
| fluffy scarf for women | faux fur scarf for women |
| solid scarf | pompom scarf |
Instock
There are no reviews yet.