Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | Oval |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | V7029 Nearsighted |
| Lens Width | 6.2cm |
| Lens Height | 5.2cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | CR-39 |
| Lenses Color | WHITE |
| Gender | WOMEN, MEN |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | GSjiaxin |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| PD | 62-64mm |
| Function | Nearsighted/Short-sight/Myopia/Minus Glasses |
| Function1 | Anti Blue Rays |
Instock
There are no reviews yet.