Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material | Silicone, silicone |
| Width(mm) | 7 |
| Length(mm) | 5 |
| Origin | Mainland China |
| Category | Glasses anti-slip eartips |
| Color | Black, white |
| Style | Minimalist |
| Size | about 5mm*7mm, aperture 1.5mm*2.5mm |
| Suitable for | Glasses |
| Package includes | 1* pair of glasses non-slip eartips |
Instock
There are no reviews yet.