Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | 1884 |
| Lens Width | 5.6cm |
| Lens Height | 5.3cm |
| Coating | HC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | NYWOOH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.