Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Type | Multi piece set |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 150*150mm |
| Material | Microfiber, COTTON, Rayon |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Eyewear Accessories | Lens Cloth |
| Item Type | Eyewear Accessories |
| color | gray |
| Quantity | 100PCS/LOT |
| Item Type1 | Lens Cloth |
| Item Type2 | TV camera lens filters Cleaner |
| Item Type3 | ND UV Filter Cleaner |
| Softness | Very soft |
Instock
There are no reviews yet.