Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 43mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 15mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | TMC818 |
| Style | SPORT, Watches, Kids watches, Electronic clock, children's wrist watch |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | GoGoey |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.