Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Dial Diameter | 34mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 24.5cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | LED Digital Watch For Kids |
| Feature | Back Light, LED display, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Acrylic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.