Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 37mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | Kids Digital Watch |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Complete Calendar, Water Resistant |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Brand Name | DaWhome |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.