Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 42mm |
| Case Thickness | 16mm |
| Band Length | 22.2 |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | SKMEI 1095 |
| Feature | Complete Calendar |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.