Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Oval |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Band Material Type | Silicone |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, LED display, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | vaiquela |
| Origin | Mainland China |
| Band Length | 23cm |
| Model | 2021 New Smart Band Bracelet Smartband Men Women |
| Function 1 | Fitness tracker Wristband |
| Function 2 | Heart Rate Activity |
| Function 3 | Screen Smart Electronics Bracelet watch |
| Function 4 | Screen Waterproof |
| Compatible system | Android, ISO, Windows, PC |
| Use | For Iphone Xiaomi All Smart Phone |
| People | Gift for Women, Men, Girl, Boy |
| Languages | Multiple Languages |
| Wholesale / Dropshipping | Support |
Instock
There are no reviews yet.