Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 37mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 22.5cm |
| Band Width | 19mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | SK2267 |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.