Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | Actinomycin D |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Dial Diameter | 28mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 235cm |
| Band Material Type | Alloy |
| Model Number | 910111100 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.