Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 3 × 6 cm |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 30mm |
| Band Material Type | Plastic |
| Model Number | GW20221114-0 |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, LED display, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.