Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 30mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 20mm, Approx 2.0cm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | SK1085 |
| Feature | Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black, Red, Brown |
| Type | relogio feminino, women watches |
| Item Type | Wristwatches |
| Condition | New with tags |
| Dial Display | Analog |
Instock
There are no reviews yet.