Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 10mm |
| Band Material Type | Acrylic |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Model Number | 32 |
| Dial Diameter | 10mm |
| Feature | LED display, None |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 10cm |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Eillysevens |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
| Men's watches | relogios masculino |
| reloj hombre | Man watch |
| watches for men | Watch men, Watches male |
| smart watches for men | watches |
| Watch for men | mens watch, free shipping items for men |
| electronic watches | Men's wrist watches |
| smartwatch | electronic watches |
| waterproof men's watch | waterproof men's watch |
| mechanical watches | Male watch |
| Watches | Men's watches |
| watch for women | Wrist watch men |
| original waterproof men's watches | Wrist watch |
Instock
There are no reviews yet.