Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 9 cm |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 45mm |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Wooden |
| Movement | Quartz |
| Style | simple |
| Brand Name | Rainch |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.