Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 4 cm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Oval |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | quartz watch 931 |
| Dial Diameter | 41mm |
| Feature | Complete Calendar, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25 |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | poshi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.