Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | RESIN |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SANDA 6060 ladies watch |
| Dial Diameter | 42mm |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 23.6cminch |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SANDA, SANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Update | 2021.3.31 |
| Item Style | Quartz Watch Women |
| Product | Women Casual Watches |
| Products | Casual Waterproof Clock |
| Watch | Quartz Wristwatches for Girl |
| Watches | Simple Style Women Quartz Watches |
| Clock | Minimalism Ladies Clock |
| reloj mujer | relogio masculino |
Instock
There are no reviews yet.