Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Screw crown, water proof |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 0.2mm |
| Movement origin | Jp(origin) |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Dial Diameter | 30 to 34 mm |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Band Length | 20cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | BLIGER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.