Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.259 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Screw crown |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 12.5mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | PD-1662 |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 8.66inch |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Business |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | PAGANI DESIGN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.