Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 11.35mm |
| Movement origin | Mainland china |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Model Number | L6030M |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Dial Diameter | 35 to 39 mm |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Clasp Type | None |
| Band Length | 18cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | simple |
| Movement | Mechanical Hand Wind |
| Brand Name | Cronos |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.