Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Number | 925 Sterling Silver Original Taiji-Bagua Charm |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | 1-3g |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | Flower |
| Brand Name | bamoer |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Origin | Mainland China |
| Wholesale | Accepted, Factory direct price. Contact staff for more discounts. |
| Package | One free velvet bag for each parcel to protect the jewelry |
| Drop shipping/Dropship | Accept, contact us directly. |
| Stamp | S925 |
| Occasion | New Year, Thanksgiving, Christmas, Father's Day, Mother's Day, Birthday Party, daily… |
| Style | classic, romantic, elegant, fashionable, DIY |
| Material | 925 Sterling Silver |
Instock
There are no reviews yet.