Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Movement origin | Mainland china |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | BE20037 |
| Feature | luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 22 |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BORUSE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.