Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Thickness | 10mm, 10mm |
| Band Width | 20mm, 20mm |
| Band Material Type | PU, PU |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | skmei sport watch men 1895, skmei sport watch men 1895 |
| Dial Diameter | 40mm, 40mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, LED display, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar, 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.