Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, none |
| Feature | Altimeter, tourbillon, tourbillonLuminousShock ResistantMoon Phase |
| Display Type | Numberless, Numberless |
| Case Shape | Round, Round |
| Case Thickness | 13.5mm, 135mm |
| Band Width | 20 to 24 mm, 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL, STAINLESS STEEL |
| Model Number | 6705, 6705 |
| Dial Window Material Type | Hardlex, Hardlex |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm, 40 to 44 mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar, 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp, Push button hidden clasp |
| Band Length | 21cm, 21cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL, STAINLESS STEEL |
| Style | Luxury, Luxury |
| Movement | Automatic Self-Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OLEVS, OLEVS |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Boxes Cases Material | Paper |
| Item type | Mechanical Wristwatches |
| weight | 512g |
| Free Shiping | Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.