Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | WL0011 |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | Auto Date, Complete Calendar, Shock Resistant, Water Resistant, STOP WATCH, Back Light, Alarm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 21.3cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| led watch | digital watches |
| TV DVD remote | Remote Control watches |
| square watch | square watches men |
| tvg | tvg watches |
| sport watch men | men watch digital |
| stainless steel digital watch | mens digital watch |
Instock
There are no reviews yet.