Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Width | 25.5mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Irregular Shape |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 2009 |
| Dial Diameter | 44mm |
| Feature | Luminous, Shock Resistant, LED display, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26.5cm |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.