Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 23mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 33mm |
| Feature | LED display, Repeater, Chronograph, Complete Calendar, Multiple Time Zone, Alarm, Week Display, Temperature Measurement |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Digital |
| Style | Limited Edition |
| Brand Name | HUMPBUCK |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.