Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Thickness | 13.5mm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 8158 |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | opk |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.