Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | TMC763 |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | GoGoey |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Keyword 1 | relogios masculino |
| Keyword 2 | montre homme |
| Keyword 3 | relojes para hombres |
| Keyword 4 | relogio masculino prova dagua |
| Keyword 5 | zegarek meski |
Instock
There are no reviews yet.