Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 40mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | tungsten steel |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Model Number | 3201 |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Feature | Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Complete Calendar, Moon Phase, Water Resistant, luminous hands, Week Display |
| Dial Diameter | 12mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 20cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Luxury |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Weight | 188g |
| Drop shipping | Free Shipping |
| Man Watch | reloj hombre |
| Men's Watches | relogios masculino |
| Watch Men | montre homme |
| OUPINKE Offfical Watch | watch for men |
| automatic watch for men | mechanical watches |
| Watch men wrist watch | saat erkek kol saati |
| Men's wrist watches | erkek kol satleri |
| automatic watch | luxury watch sss supply |
| luxury mens watch | reloj para hombre de lujo |
| OUPINKE automatic Wtach | Men's wristwatch clock |
Instock
There are no reviews yet.