Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof, Shock Resistant, Complete Calendar, DIVER |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 11.7mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | BY-5185 |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Luxury |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | BENYAR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| pagani design | woman mechanical wristwatches |
| relojes para hombre | automatic watch men |
| Diving watch | watches mens 2021 |
| Ladies watch | woman watch |
Instock
There are no reviews yet.